V ÚNORU 2019 JSME PRO VÁS OTEVŘELI NOVOU PRODEJNU VE VSETÍNĚ !

Najdete nás v centru Vsetína v ulici Svárov 1040. V nabídce pánská móda, zejména společenské obleky, kabáty, košile, společenská obuv, doplňky. Při koupi obleku získáte dárek. Těšíme se na Vás!

OBUV - NOVÁ KOLEKCE

Nová kolekce módní společenské obuvi zn. STEVE REEVE, Rosetti, VENI VICI. Materiál - kůže. Vel. 39 - 46. Cena 1799,- Kč

NOVÉ MODELY ZA AKČNÍ CENY ! OBLEKY VE SLIM STŘIHU JIŽ OD 2999,- Kč

Pánské obleky zn. Steve Reeve pro společenské příležitosti i byznys za skvělou cenu. Materiál vlna/viskóza/elastan.

PŘI KOUPI OBLEKU U NÁS ZÍSKÁTE DÁREK A ÚPRAVU ZDARMA !


Nová kolekce motýlků zn.ADAM pro Váš nevšední vzhled.


NOVÁ KOLEKCE KLOBOUKŮ pro pány.


NOVÁ KOLEKCE KOŠIL zn. DAREX AŽ DO VELIKOSTI 50 !!!

Košile moderního střihu, žádané odstíny, zajímavé detaily, vysoký podíl bavlny, i v prodloužené délce. V nabídce NOVÉ VZORY!!!

Rozšiřujeme sortiment zboží.

V nabídce originální džíny zn. MARTEN, i nadměrné velikosti. V klasickém provedení - rovná nohavice, vysoký sed, s podílem elastanu pro komfortní nošení.

PÁNSKÁ MÓDA STEVE REEVE GARAMO FASHION

Hledáte v Olomouckém kraji obchod s pánskou módou? Naleznete nás v centru Přerova na ulici Tř. 17. listopadu 3. Nabízíme největší sortiment pánských obleků, oděvů, společenské obuvi a doplňků, včetně klobouků, v tomto kraji. Naší prioritou je přinést zákazníkům módní, kvalitní oděvy s důrazem na cenovou dostupnost, pro každou příležitost od svatebních, společenských až po byznys. Také se specializujeme na obleky pro studenty ke zkouškám a do tanečních. V nabídce je i pánská móda pro volný čas. Pro Vaši spokojenost nabízíme nadstandardní doplňkovou službu jako je například bezplatná individuální úprava oděvů zakoupených v naší prodejně a odborné poradenství. Věříme, že se naše snaha projeví pocitem sebedůvěry, elegance a spokojenosti, kterou Vám přinášíme.